אנשים

טיפוח צרכי התושבים היא מקור עוצמתה של כל קהילה. תפקידנו לראות את הצרכים השונים של כל אדם בקהילה – מהגיל הרך ועד לדור הוותיק שלנו.

צריכים לחבר בין כולם – מהתושב, לקהילה היישובית והלכידות בין כלל תושבי ויישובי המועצה. כראש מועצה אפעל לחיזוק כל קהילה יישובית בפני עצמה. לחיות בקהילה של נתינה, ערבות הדדית ועשיה באחריות.

  • נקים מחלקה לצמיחה קהילתית אשר תפעל לטפח ולהשפיע על אורח ואיכות חייהם של תושבי מרום הגליל. נעצים את הנהגות הישובים, נצמיח שותפויות ונעודד מעורבות בתהליכים קהילתיים ואזוריים.

  • המועצה האזורית מרום הגליל ברובה דתית ומסורתית. במועצה מוסדות דת, ישיבות, אולפנות ומרכזים רוחניים משמעותיים. עלינו לדאוג למענה ושירותי דת ומסורת לכלל יישובי המועצה על שלל המסורות הקיימות בה.

  • נתחדש במרכזי קהילה אשר יהוו מוקד לפעילות קהילתית, חברתית, תרבות ופנאי. למרכזים הקהילתיים תהא שלוחה בכל אזור במועצה.

  • נחזק את המרכז לגיל הרך כמרכז להורים צעירים וילדיהם לפעילות משותפת – משחקיה, הצגות, טיולים חד יומיים, ייעוץ בנושא הורות וזוגיות והרצאות לציבור הרחב.
  • נגבש תוכנית אסטרטגית לגיל השלישי ונרחיב את המענים בתוך הישובים. נסדיר את הנגישות לכלל מבני הציבור תוך חמש שנים ונקצה משאבים לפעילות תרבות ופנאי בשיתוף היישובים. נקים מרכז חדשני ומתקדם לדור המייסדים.

  • נלווה שנת מצווה בכל ישוב – ליווי הישובים בבניית תוכנית חינוכית יישובית לשנת המצווה, תקצובה ושילוב כלל שכבות הגיל מהישובים השונים במפגש מועצתי.

  • קידום המענה לאוכלוסייה עם מוגבלויות ולמשפחותיהם – נתמוך ונחזק את המשפחות, נגביר מודעות, נתאים תשתיות ומענה רווחה, נרתום את הקהילות ונעודד מיזמים לקידום רווחתם, נדאג לפתיחת סניף "הכנפיים של קרמבו".

  • נפעל מול קופות החולים לייצר פתרונות חדשניים ונגישות גבוהה יותר לשירותי הרפואה של התושבים ביישובים השונים

נושאים נוספים שיכולים לעניין

דברים קטנים – השפעה גדולה

נראות ומיתוג האזור תפקיד המועצה לספק שירותים רבים ומשמעותיים עבור התושבים. בכדי לממש את תפקידה יש צורך לקדם תוכנית חומש לשיפור פני הישובים. שיפור מראה

תוכנית אסטרטגית – מרום הגליל 2030

כראש מועצה אקדם תוכנית אסטרטגית לאזור ולמועצה לשנת 2030. הסתכלות רחבה וארוכת שנים הכוללת חזון ויעדים ברורים אשר תביא לפיתוח ולקידום המועצה, האזור ותושביה.

ביטחון ובטיחות

המועצה בראשותי תספק ביטחון לתושביה ולעסקיה, באמצעות הרחבת המענים והאמצעים להתמודדות עם תופעת ה
פשיעה בישובים ובחקלאות.

חקלאות

החקלאות היא ליבה של מרום הגליל. אנחנו מחזקים את החקלאות ומוקירים את החקלאים.

אנשים

טיפוח צרכי התושבים היא מקור עוצמתה של כל קהילה. תפקידנו לראות את הצרכים השונים של כל אדם בקהילה – מהגיל הרך ועד לדור הוותיק שלנו.

ניהול מתקדם

המועצה בראשותי תפעל למען התושבים מתוך תחושת שליחות ומחויבות לתושב, תראה בפעולתה ערך ותהא קשובה לצרכיהם ורצונותיהם.

חינוך

חינוך הינו מנוע צמיחה אסטרטגי למנהיגות. חינוך לערכים, למצוינות, ליוזמה וכן לרעיונות חדשניים היא המפתח לקהילה חזקה ומשגשגת.

Close Search Window