תמונת מחבר

מאיר בוחבוט

   קצת עליי

·       בן 45, סגן אלוף במילואים, מתגורר מזה כעשור בפרוד. נשוי לעדי, בת מושב ליבנים, פסיכולוגית חינוכית במקצועה ואב מאושר ל-איתי, כנרת ועמית. בעל תואר ראשון במדע המדינה ותואר שני בלימודי אסיה.

·       נולדתי בקרית שמונה וגדלתי בקרית ים. הוריי, אנשים יקרים ואהובים גידלו אותי ואת חמשת אחיי ואחיותיי באהבה ובנתינה גדולה. אימי הייתה עובדת ניקיון ואבי פועל בניין. גדלנו בבית פשוט וחם. הוריי לא חסכו מאיתנו דבר ותמיד חינכו אותנו לאהבת האדם ולהגשמת שאיפותינו. אמנם גדלנו בבית קטן אבל חלמנו חלומות גדולים.

·       בשנת 1998 לאחר סיום לימודי עתודה התגייסתי לחיל האוויר לתפקיד במערך הטכני. לאחר מכן יצאתי לקצונה במערך התעופה, שם התחלתי את הקריירה הצבאית אשר נמשכה לאורך עשרים וארבע שנים עד דרגת סגן אלוף. בתפקידי האחרון פיקדתי על בית הספר למקצועות התעופה והמודיעין של חיל האוויר. בתפקידיי לאורך השנים הובלתי תהליכים ארגוניים משמעותיים וניהלתי תקציבים  של עשרות מיליוני שקלים.

·       במהלך השירות הצבאי זכיתי לפגוש ולפקד על אלפי אנשים מכלל חלקי הארץ, לפגוש את הנוער הנפלא שלנו, להיחשף לחששות, ללבטים, לשונות הגדולה ובעיקר לנתינה העצומה של אותם חיילים, קצינים ונגדים. האתגרים היו רבים ומגוונים. הערכים עליהם גדלתי והתחנכתי הנחו אותי לאורך הדרך  – לכבד כל אדם, לתת הזדמנות שווה, לאפשר מיצוי עצמי ולקדם את הארגון שעליו אני אמון.

·       במהלך שירותי הצבאי קיבלתי אות הצטיינות – פעם אחת כמצטיין מפקד חיל האוויר (2009) ופעם שניה כמצטיין רמטכ"ל ליום העצמאות (2017). בראייתי הייתה זו הבעת אמון והוקרה בפועלי ובעשייה שהובלתי בתפקידים השונים.

·       עת פרישתי מצה"ל, בחרתי להשתלב בשלטון המרכזי בתפקיד ניהולי במשרד הכלכלה – במערך הדיגיטל הלאומי. בתפקיד זה קידמנו את האוריינות הדיגיטלית בקרב האוכלוסייה. הפרויקט בעלות עשרות מיליוני ש"ח נועד להעניק לאזרחים את הכלים להשתלב בעידן המודרני.

·       בשנת 2016 נפטר בני בן השלוש עומר ז"ל לאחר התמודדות עם מחלת הסרטן. ההתמודדות גבתה מאיתנו כוחות ומשאבים רבים ובעיקר לימדה אותנו על שבריריות החיים. עומר היה ילד מדהים שלימד אותנו דברים רבים – עוצמה, תקווה ואהבה ללא פשרות. הוא היה גיבור אמיתי וכל פעולותיי בשנים האחרונות היו בהשראתו. 

·        אני אוהב לרוץ  ומשתדל לראות ולפגוש אנשים בריצה. אני מאמין שכדי להכיר את המקום שלך אתה חייב להכירו דרך הרגליים. אני מתכוון לבקר, לשמוע ובעיקר להקשיב לכם.

·        הלב תמיד משך אותי לעשייה ציבורית. אני רואה בה שליחות גדולה ובמה להשפיע על אוכלוסייה רחבה. הבחירה לעסוק בכך מגיעה ממקום של תשוקה אמיתית ואהבת אדם גדולה.

·        בבחירות הקרובות אתמודד על ראשות מועצה מרום הגליל. אפרוש את התוכניות לעתיד – תוכניות עם חזון ויעדים ברורים וברי השגה.

·        אנחנו צריכים ויכולים לצעוד קדימה – להתפתח בכל תחומי החיים – מחינוך ועד חקלאות, מכלכלה מקומית ועד תיירות, מתשתיות ועד ניהול מתקדם.

 

·        הצטרפו אליי למסע הזה – יחד נצליח להביא לשינוי אמיתי.

Share this post

Close Search Window