צמיחה כלכלית

צמיחה כלכלית היא הבסיס להרחבת שירותי המועצה לתושביה.

כראש מועצה אפעל לקדם את החברה הכלכלית אשר תפעל להגדלת מקורות ההכנסה של המועצה. היא תפעל באופן עצמאי ומקצועי ותהווה את הזרוע הביצועית של המועצה בקידום פרויקטים ברוח ובחזון של המועצה.

  • נקדם תוכנית לעידוד עסקים קטנים בכל יישובי המועצה. נקים חממת יזמות עסקית ופורום לפיתוח עסקי אשר ילווה את בעלי העסקים הקטנים במועצה. המועצה תפעיל  צוות  ייעודי  ליזמים  בכל  תהליך הקמת עסק. נעודד ונקדם עסקים ובעלי מקצוע ממרום הגליל. נקדם רפורמה ברישוי עסקים – פרסום מפרט מותאם לסוג העסק, ייעוץ, תמיכה וליווי של המועצה.
  • נקדם ונרחיב את אזורי התעשייה הקיימים במועצה. נפעל להקמת אזור מסחרי (ביג מרום הגליל).
  • התיירות כמנוע צמיחה – קבר הרשב"י, תיירות חקלאית, תיירות יקבים לצד מסעדות ובתי קפה. נטפח את אתרי המורשת ופינות טבע, נקים חניוני לילה לתיירות, במטרה לממש את הפוטנציאל הטמון בשטחי המועצה. נפעל למתג את האזור ברמה הארצית והעולמית.
  • הקמת מתחמי עבודה משותפים ליזמים, לאנשי עסקים ולאנשי טיפול/שירות.

נושאים נוספים שיכולים לעניין

דברים קטנים – השפעה גדולה

נראות ומיתוג האזור תפקיד המועצה לספק שירותים רבים ומשמעותיים עבור התושבים. בכדי לממש את תפקידה יש צורך לקדם תוכנית חומש לשיפור פני הישובים. שיפור מראה

תוכנית אסטרטגית – מרום הגליל 2030

כראש מועצה אקדם תוכנית אסטרטגית לאזור ולמועצה לשנת 2030. הסתכלות רחבה וארוכת שנים הכוללת חזון ויעדים ברורים אשר תביא לפיתוח ולקידום המועצה, האזור ותושביה.

ביטחון ובטיחות

המועצה בראשותי תספק ביטחון לתושביה ולעסקיה, באמצעות הרחבת המענים והאמצעים להתמודדות עם תופעת ה
פשיעה בישובים ובחקלאות.

חקלאות

החקלאות היא ליבה של מרום הגליל. אנחנו מחזקים את החקלאות ומוקירים את החקלאים.

אנשים

טיפוח צרכי התושבים היא מקור עוצמתה של כל קהילה. תפקידנו לראות את הצרכים השונים של כל אדם בקהילה – מהגיל הרך ועד לדור הוותיק שלנו.

ניהול מתקדם

המועצה בראשותי תפעל למען התושבים מתוך תחושת שליחות ומחויבות לתושב, תראה בפעולתה ערך ותהא קשובה לצרכיהם ורצונותיהם.

חינוך

חינוך הינו מנוע צמיחה אסטרטגי למנהיגות. חינוך לערכים, למצוינות, ליוזמה וכן לרעיונות חדשניים היא המפתח לקהילה חזקה ומשגשגת.

Close Search Window